Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J3K00472KXT
2220J3K00472KXT
2220J3K00472KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J3K00472KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220J3K00472KXT 2220J3K00472KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
2220J3K00472KXT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 4700pF X7R 2220 10percent