Produkte > KNOWLES SYFER > 2220J6300333JGT
2220J6300333JGT
2220J6300333JGT Knowles Syfer
2220J6300333JGT.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER .033UF 630V C0G/NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220J6300333JGT Knowles Syfer
Description: CAP CER .033UF 630V C0G/NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220J6300333JGT 2220J6300333JGT Hersteller : Knowles Syfer 2220J6300333JGT.pdf Description: CAP CER .033UF 630V C0G/NP0 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 1440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
2220J6300333JGT 2220J6300333JGT Hersteller : Knowles Syfer PSL-1316261.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 33nF 2220 C0G 5% Tol