Produkte > KNOWLES SYFER > 2220JA250472KXTB16
2220JA250472KXTB16
2220JA250472KXTB16 Knowles Syfer
SYFT_S_A0003519618_1-2519999.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Safety Capacitors 4700pF X7R 2220 10percent
auf Bestellung 9957 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220JA250472KXTB16 Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220JA250472KXTB16 2220JA250472KXTB16 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF