Produkte > KNOWLES SYFER > 2220JA250472MXBB16
2220JA250472MXBB16
2220JA250472MXBB16 Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220JA250472MXBB16
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 4700PF 2220 X7R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220JA250472MXBB16 Knowles Syfer
Description: 4700PF 2220 X7R, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220JA250472MXBB16 2220JA250472MXBB16 Hersteller : Knowles Syfer SYFT_S_A0003519618_1-2519999.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700pF X7R 2220 20percent
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220JA250472MXBB16 2220JA250472MXBB16 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220JA250472MXBB16 Description: 4700PF 2220 X7R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF