Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y0250473FFT
2220Y0250473FFT
2220Y0250473FFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.047UF 25V C0G/NP0 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Soft Termination, High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.047 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y0250473FFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.047UF 25V C0G/NP0 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Soft Termination, High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.047 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y0250473FFT 2220Y0250473FFT Hersteller : Knowles Syfer MLCC_High_Reliability.pdf Description: CAP CER 0.047UF 25V C0G/NP0 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 0.047 µF