Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y1K00184KST
2220Y1K00184KST
2220Y1K00184KST Knowles Syfer
MLC_Capacitors_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 1000VDC 180NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y1K00184KST Knowles Syfer
Description: 2220 1000VDC 180NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y1K00184KST 2220Y1K00184KST Hersteller : Knowles Syfer MLC_Capacitors_Cat.pdf Description: 2220 1000VDC 180NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
auf Bestellung 1108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
2220Y1K00184KST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 1000Vdc 180nF 10% X7R(2R1) AEC-Q200