Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y1K00472MXT
2220Y1K00472MXT
2220Y1K00472MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 1KV X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 336 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y1K00472MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 1KV X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Weitere Produktangebote 2220Y1K00472MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y1K00472MXT 2220Y1K00472MXT Hersteller : Knowles Syfer Knowles-MLC_catalogue_2017_10174_v2-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 4700pF X7R 2220 20percent
auf Bestellung 1037 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
2220Y1K00472MXT 2220Y1K00472MXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 4700PF 1KV X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF