Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y1K00474KERWS2
2220Y1K00474KERWS2
2220Y1K00474KERWS2 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2221 1000VDC 470NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 1158 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y1K00474KERWS2 Knowles Syfer
Description: 2221 1000VDC 470NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 2220Y1K00474KERWS2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y1K00474KERWS2 2220Y1K00474KERWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: 2221 1000VDC 470NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF