Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y1K00474KXRWS2
2220Y1K00474KXRWS2
2220Y1K00474KXRWS2 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 1000VDC 470NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y1K00474KXRWS2 Knowles Syfer
Description: 2220 1000VDC 470NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y1K00474KXRWS2 2220Y1K00474KXRWS2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.47uF X7R 2220 10percent
auf Bestellung 662 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220Y1K00474KXRWS2 2220Y1K00474KXRWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: 2220 1000VDC 470NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF