Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 2220Y1K00474KXTWS2
2220Y1K00474KXTWS2
2220Y1K00474KXTWS2 Syfer Technology
knowlesdatasheet2220y1k00474kxtws2.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 0.47uF 1000V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiCap 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y1K00474KXTWS2 Syfer Technology
Description: CAP CER 0.47UF 1KV X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 0.47 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y1K00474KXTWS2 2220Y1K00474KXTWS2 Hersteller : Syfer Technology knowlesdatasheet2220y1k00474kxtws2.pdf Cap Ceramic 0.47uF 1000V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiCap 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
2220Y1K00474KXTWS2 2220Y1K00474KXTWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: CAP CER 0.47UF 1KV X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 203 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.47 µF
auf Bestellung 200 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
2220Y1K00474KXTWS2 2220Y1K00474KXTWS2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 0.47uF X7R 2220 10percent