Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y2000225KXTWS2
2220Y2000225KXTWS2
2220Y2000225KXTWS2 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2.2UF 200V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y2000225KXTWS2 Knowles Syfer
Description: CAP CER 2.2UF 200V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y2000225KXTWS2 2220Y2000225KXTWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: CAP CER 2.2UF 200V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 686 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220Y2000225KXTWS2 2220Y2000225KXTWS2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 200Vdc 2.2uF +/-10% X7R (2R1)