Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y2K00104KXRWS3
2220Y2K00104KXRWS3
2220Y2K00104KXRWS3 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 2000VDC 100NF 10% X7R (2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y2K00104KXRWS3 Knowles Syfer
Description: 2220 2000VDC 100NF 10% X7R (2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y2K00104KXRWS3 2220Y2K00104KXRWS3 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2kV 0.1uF X7R 2220 10percent
auf Bestellung 2093 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220Y2K00104KXRWS3 2220Y2K00104KXRWS3 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: 2220 2000VDC 100NF 10% X7R (2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.1 µF