Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y3K00222KXT
2220Y3K00222KXT
2220Y3K00222KXT Knowles Syfer
Knowles_StackiCapDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kV 2200pF X7R 2220 10percent
auf Bestellung 453 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y3K00222KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 3KV X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 2220Y3K00222KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y3K00222KXT 2220Y3K00222KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 2200PF 3KV X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF