Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 2220Y5000105KXTWS2
2220Y5000105KXTWS2
2220Y5000105KXTWS2 Syfer Technology
2stackicapdatasheet.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 1uF 500V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y5000105KXTWS2 Syfer Technology
Description: CAP CER 1UF 500V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y5000105KXTWS2 2220Y5000105KXTWS2 Hersteller : Syfer Technology 2stackicapdatasheet.pdf Cap Ceramic 1uF 500V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 500 Stücke:
2220Y5000105KXTWS2 2220Y5000105KXTWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: CAP CER 1UF 500V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
2220Y5000105KXTWS2 2220Y5000105KXTWS2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 500V 10% 2220
auf Bestellung 205 Stücke:
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 896 Stücke: