Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y5K00332KST
2220Y5K00332KST
2220Y5K00332KST Knowles Syfer
C0G-NP0.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 5000VDC 3.3NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y5K00332KST Knowles Syfer
Description: 2220 5000VDC 3.3NF 10% X7R(2R1), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y5K00332KST 2220Y5K00332KST Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.pdf Description: 2220 5000VDC 3.3NF 10% X7R(2R1)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF