Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y6300224KST
2220Y6300224KST
2220Y6300224KST Knowles Syfer
PSL.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y6300224KST Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y6300224KST 2220Y6300224KST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 812 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
2220Y6300224KST 2220Y6300224KST Hersteller : Knowles Syfer PSL.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 2220 X7R AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
2220Y6300224KST Hersteller : Syfer EC-Q200Datasheet-516569.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 2220 X7R AEC-Q200