Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y6300274KZT
2220Y6300274KZT
2220Y6300274KZT Knowles Syfer
Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.27UF 630V 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, Soft Termination
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.27 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y6300274KZT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.27UF 630V 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Soft Termination, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.27 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y6300274KZT 2220Y6300274KZT Hersteller : Knowles Syfer Hiteca_Datasheet-2941920.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .27UF 630V 10% 2220
auf Bestellung 447 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220Y6300274KZT 2220Y6300274KZT Hersteller : Knowles Syfer Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors Description: CAP CER 0.27UF 630V 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.27 µF