Produkte > KNOWLES SYFER > 2220Y6300684KSTWS2
2220Y6300684KSTWS2
2220Y6300684KSTWS2 Knowles Syfer
StackiCap
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2220 630VDC 680NF 10% X7R(2R1) A
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220Y6300684KSTWS2 Knowles Syfer
Description: 2220 630VDC 680NF 10% X7R(2R1) A, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220Y6300684KSTWS2 2220Y6300684KSTWS2 Hersteller : Knowles Syfer StackiCap Description: 2220 630VDC 680NF 10% X7R(2R1) A
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
auf Bestellung 836 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
2220Y6300684KSTWS2 Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 630Vdc 680nF 10% X7R(2R1) AEC-Q200