Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA250103KETB16
2220YA250103KETB16
2220YA250103KETB16 Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220YA250103KETB16
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 250V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Thickness (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA250103KETB16 Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 250V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Thickness (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220YA250103KETB16 2220YA250103KETB16 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220YA250103KETB16 Description: CAP CER 10000PF 250V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 5023 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220YA250103KETB16 2220YA250103KETB16 Hersteller : Knowles Syfer SYFT_S_A0003519618_1-2519999.pdf Safety Capacitors 250V 0.01uF X7R 2220 10percent