Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA250471JJRSYX
2220YA250471JJRSYX
2220YA250471JJRSYX Knowles Syfer
Enhanced-250Vac-305Vac-Safety-Certified
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 470 pF
auf Bestellung 412 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA250471JJRSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Capacitance: 470 pF.
Weitere Produktangebote 2220YA250471JJRSYX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220YA250471JJRSYX 2220YA250471JJRSYX Hersteller : Knowles Syfer Enhanced-250Vac-305Vac-Safety-Certified Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 470 pF