Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA250472KJTSYX
2220YA250472KJTSYX
2220YA250472KJTSYX Knowles Syfer
2220YA250472KJTSYX.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA250472KJTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220YA250472KJTSYX 2220YA250472KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet__1_.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 Safety 305Vac X1, 250Vac Y2 TUV/UL certified 4.7nF 10% X7R (2R1)
auf Bestellung 1062 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220YA250472KJTSYX 2220YA250472KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer 2220YA250472KJTSYX.pdf Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF