Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA250472KXTB16
2220YA250472KXTB16
2220YA250472KXTB16 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA250472KXTB16 Knowles Syfer
Description: CAP CER 4700PF 250V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2220YA250472KXTB16 2220YA250472KXTB16 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF