Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA250682KJTSYX
2220YA250682KJTSYX
2220YA250682KJTSYX Knowles Syfer
MLC_Capacitors_Catalog-2902681.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800pF 10% 250VAC X7R 2220 (5750 Metric) Non-Magnetic High Q
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA250682KJTSYX Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 250VAC X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220YA250682KJTSYX 2220YA250682KJTSYX Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2220YA250682KJTSYX Description: CAP CER 6800PF 250VAC X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
auf Bestellung 446 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF