Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA300223KJTS3X
2220YA300223KJTS3X
2220YA300223KJTS3X Knowles Syfer
2220YA300223KJTS3X.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 305VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA300223KJTS3X Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.022UF 305VAC X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220YA300223KJTS3X 2220YA300223KJTS3X Hersteller : Knowles Syfer 2220YA300223KJTS3X.pdf Description: CAP CER 0.022UF 305VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 305VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: X2
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF