Produkte > KNOWLES SYFER > 2220YA300333KSTS3X
2220YA300333KSTS3X
2220YA300333KSTS3X Knowles Syfer
2220YA300333KSTS3X.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.033UF 305VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200, X2
Thickness (Max): 0.128" (3.25mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2220YA300333KSTS3X Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.033UF 305VAC X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, X2, Thickness (Max): 0.128" (3.25mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2220YA300333KSTS3X 2220YA300333KSTS3X Hersteller : Knowles Syfer 2220YA300333KSTS3X.pdf Description: CAP CER 0.033UF 305VAC X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 305VAC
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200, X2
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 947 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
2220YA300333KSTS3X 2220YA300333KSTS3X Hersteller : Knowles Syfer Knowles_EnhancedSafetyDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.033uF 10% 305VAC X7R 2220 (5750 Metric) Non-Magnetic High Q