Produkte > KYOCERA AVX > 22251C155KAT2A
22251C155KAT2A
22251C155KAT2A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2225
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
auf Bestellung 382 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22251C155KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF.
Weitere Produktangebote 22251C155KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
22251C155KAT2A 22251C155KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 1.5uF 100V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
22251C155KAT2A 22251C155KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Produkt ist nicht verfügbar
22251C155KAT2A 22251C155KAT2A Hersteller : Kyocera AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.5uF X7R 2225 10%