Produkte > KNOWLES SYFER > 222522K00821GQTAF9LM
222522K00821GQTAF9LM
222522K00821GQTAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2225 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 820 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222522K00821GQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 2225 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 820 pF.
Weitere Produktangebote 222522K00821GQTAF9LM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 820 pF