Produkte > KNOWLES SYFER > 222523K00121GQTAF9LM
222523K00121GQTAF9LM
222523K00121GQTAF9LM Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 120PF 3KV C0G/NP0 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222523K00121GQTAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 120PF 3KV C0G/NP0 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
222523K00121GQTAF9LM 222523K00121GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 3K0 3kV 0121 120pF G +/-2% Non-Magnetic High Q
auf Bestellung 873 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
222523K00121GQTAF9LM 222523K00121GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 120PF 3KV C0G/NP0 2225
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Part Status: Active
Capacitance: 120 pF