Produkte > KNOWLES SYFER > 222523K00271GQTAF9LM
222523K00271GQTAF9LM
222523K00271GQTAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2225 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 270 pF
auf Bestellung 360 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222523K00271GQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 2225 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 270 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
222523K00271GQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology Non-Magnetic 222523K00271GQTAF9LM
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Capacitance: 270 pF