Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 222523K62P70BQTAF9LM
222523K62P70BQTAF9LM
222523K62P70BQTAF9LM Syfer Technology
222523k62p70bqtaf9lm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 2.7pF 3600V C0G 0.1pF Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222523K62P70BQTAF9LM Syfer Technology
Description: CAP CER 2.7PF 3.6KV C0G/NP0 2225, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3600V (3.6kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 2.7 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
222523K62P70BQTAF9LM 222523K62P70BQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology 222523k62p70bqtaf9lm.pdf Cap Ceramic 2.7pF 3600V C0G 0.1pF Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
222523K62P70BQTAF9LM 222523K62P70BQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 3K6 3.6kV 2P7 2.7pF B +/-0.1pF Non-Magnetic High Q
auf Bestellung 450 Stücke:
222523K62P70BQTAF9LM 222523K62P70BQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 2.7PF 3.6KV C0G/NP0 2225
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3600V (3.6kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 2.7 pF
auf Bestellung 440 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3600V (3.6kV)
Capacitance: 2.7 pF