Produkte > KNOWLES SYFER > 222525000562JQTAF9LM
222525000562JQTAF9LM
222525000562JQTAF9LM Knowles Syfer
SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 500 500V 0562 5.6nf J +/-5% Non-Magnetic High Q
auf Bestellung 386 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222525000562JQTAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 5600PF 500V C0G/NP0 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 5600 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
222525000562JQTAF9LM 222525000562JQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 5600PF 500V C0G/NP0 2225
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 5600 pF
auf Bestellung 396 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
222525000562JQTAF9LM Hersteller : Knowles Corporation High-Power-RF 222525000562JQTAF9LM
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Capacitance: 5600 pF