Produkte > KNOWLES SYFER > 222526300392GQTAF9LM
222526300392GQTAF9LM
222526300392GQTAF9LM Knowles Syfer
X7R.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2225 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 3900 pF
auf Bestellung 490 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222526300392GQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 2225 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 3900 pF.
Weitere Produktangebote 222526300392GQTAF9LM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Capacitance: 3900 pF
Produkt ist nicht verfügbar
222526300392GQTAF9LM 222526300392GQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;630 - 630V;0392 - 3.9nf;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;178mm 7' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip