Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 22255C474JAT2A
22255C474JAT2A
22255C474JAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 5% Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 69
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22255C474JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 2225, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.21mm), Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 22255C474JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
22255C474JAT2A 22255C474JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 2225
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.21mm)
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
22255C474JAT2A 22255C474JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R-3223212.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM56DR71H474JV NEW GLOBAL PN 50V .47uF X7R 2225 5%