Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2225B103K202NT
2225B103K202NT
2225B103K202NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225B103K202NT Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225B103K202NT 2225B103K202NT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2890 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
2225B103K202NT Hersteller : NOVACAP X7R.aspx
2225B103K202NT 2225B103K202NT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1359205.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 2000V 10%