Produkte > KNOWLES SYFER > 2225B1K00224KSTUW031
2225B1K00224KSTUW031
2225B1K00224KSTUW031 Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2225B1K00224KSTUW031
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SMD J-LEAD 2225 1000VDC 220NF 10
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.248" W (6.00mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225B1K00224KSTUW031 Knowles Syfer
Description: SMD J-LEAD 2225 1000VDC 220NF 10, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.236" L x 0.248" W (6.00mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 2225B1K00224KSTUW031
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225B1K00224KSTUW031 2225B1K00224KSTUW031 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=2225B1K00224KSTUW031 Description: SMD J-LEAD 2225 1000VDC 220NF 10
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
2225B1K00224KSTUW031 2225B1K00224KSTUW031 Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1_24_R11_sm.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SMD J-lead 2225 1000Vdc 220nF +/-10% X7R(2R1) to AEC-Q200