Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2225B223J202NX150T
2225B223J202NX150T Knowles Novacap
Knowles_Datasheet_2225B223J202NX150T.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Capacitor
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225B223J202NX150T Knowles Novacap
Description: CAPACITOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.150" (3.81mm), Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 2225B223J202NX150T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225B223J202NX150T Hersteller : Knowles Novacap X7R Description: CAPACITOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.150" (3.81mm)
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 0.022 µF