Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2225B474K401NX150T
2225B474K401NX150T Knowles Novacap
X7R
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 2220+ MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.150" (3.81mm)
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225B474K401NX150T Knowles Novacap
Description: 2220+ MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.150" (3.81mm), Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 2225B474K401NX150T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225B474K401NX150T Hersteller : Knowles Novacap X7R Description: 2220+ MLCC
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400V
Capacitance: 0.47 µF
Produkt ist nicht verfügbar
2225B474K401NX150T 2225B474K401NX150T Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220+ MLCC