Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2225GC333KAT4A
2225GC333KAT4A
2225GC333KAT4A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 2000V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225GC333KAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.033 µF.
Weitere Produktangebote 2225GC333KAT4A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225GC333KAT4A 2225GC333KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX HVKGM.pdf Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.033 µF