Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2225HC472KAT1A
2225HC472KAT1A
2225HC472KAT1A KYOCERA AVX Components
avxhvmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 3000V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 1832 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 158
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225HC472KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225HC472KAT1A 2225HC472KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxhvmlcc.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 3000V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 1832 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 158
2225HC472KAT1A Hersteller : AVX AVX-HV_MLCC.pdf SMD
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
2225HC472KAT1A 2225HC472KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 4700PF 3KV X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 4700 pF
2225HC472KAT1A 2225HC472KAT1A Hersteller : AVX AVX-HV_MLCC-1016901.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3KV 4700pF X7R 2225 10% Tol HV
2225HC472KAT1A 2225HC472KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3KV 4700pF X7R 2225 10% Tol HV