Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2225PC125KAT4A
2225PC125KAT4A
2225PC125KAT4A KYOCERA AVX Components
tipandring.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1.2uF 250V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C Low ESR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225PC125KAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 1.2 µF.
Weitere Produktangebote 2225PC125KAT4A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225PC125KAT4A 2225PC125KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX TipAndRing.pdf Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF