Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2225PC125MAT1A
2225PC125MAT1A
2225PC125MAT1A KYOCERA AVX Components
761707557697012tipandring.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1.2uF 250V X7R 20% Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225PC125MAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225PC125MAT1A 2225PC125MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components tipandring.pdf Cap Ceramic 1.2uF 250V X7R 20% Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
2225PC125MAT1A 2225PC125MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX TipAndRing.pdf Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
Mindestbestellmenge: 11
2225PC125MAT1A 2225PC125MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components 761707557697012tipandring.pdf Cap Ceramic 1.2uF 250V X7R 20% Pad SMD 2225 125°C T/R
auf Bestellung 259 Stücke:
2225PC125MAT1A Hersteller : AVX TipAndRing.pdf SMD
Produkt ist nicht verfügbar
2225PC125MAT1A 2225PC125MAT1A Hersteller : Kyocera AVX TipAndRing.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.2uF X7R 2225 20%