Produkte > KYOCERA AVX > 2225PC125MAT2A
2225PC125MAT2A
2225PC125MAT2A KYOCERA AVX
High_Voltage_MLC_Chips.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225PC125MAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 1.2 µF.
Weitere Produktangebote 2225PC125MAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225PC125MAT2A Hersteller : AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
2225PC125MAT2A 2225PC125MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components tipandring.pdf Cap Ceramic 1.2uF 250V X7R 20% Pad SMD 2225 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
2225PC125MAT2A 2225PC125MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Description: CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.2 µF
Produkt ist nicht verfügbar
2225PC125MAT2A 2225PC125MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX High_Voltage_MLC_Chips.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.2uF X7R 2225 20% Tol