Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2225SA562JAZ1A
2225SA562JAZ1A
2225SA562JAZ1A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0056uF 1500V C0G 5% Pad SMD 2225 FlexiTerm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225SA562JAZ1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.134" (3.40mm), Capacitance: 5600 pF.
Weitere Produktangebote 2225SA562JAZ1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225SA562JAZ1A Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.134" (3.40mm)
Capacitance: 5600 pF
Produkt ist nicht verfügbar
2225SA562JAZ1A 2225SA562JAZ1A Hersteller : AVX HV-FlexitermMLCC-777094.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5KV 5600pF C0G 2225 5% Tol HI VOLT