Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 2225SC473KAZ2A
2225SC473KAZ2A
2225SC473KAZ2A KYOCERA AVX Components
hv-flexitermmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.047uF 1500V X7R 10% Pad SMD 2225 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 298500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225SC473KAZ2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 0.047 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225SC473KAZ2A 2225SC473KAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX Components hv-flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.047uF 1500V X7R 10% Pad SMD 2225 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 298500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
2225SC473KAZ2A 2225SC473KAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 0.047 µF
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.047 µF