Produkte > KNOWLES SYFER > 2225Y5000824KXT
2225Y5000824KXT
2225Y5000824KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.82UF 500V X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.82 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225Y5000824KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.82UF 500V X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.82 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225Y5000824KXT 2225Y5000824KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 0.82uF X7R 2225 10percent
auf Bestellung 471 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2225Y5000824KXT 2225Y5000824KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 0.82UF 500V X7R 2225
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.82 µF