Produkte > KNOWLES SYFER > 2225Y5K00472KST
2225Y5K00472KST
2225Y5K00472KST Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 2225 5000VDC 4.7NF 10% X7R(2R1)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225Y5K00472KST Knowles Syfer
Description: 2225 5000VDC 4.7NF 10% X7R(2R1), Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Weitere Produktangebote 2225Y5K00472KST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225Y5K00472KST 2225Y5K00472KST Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Description: 2225 5000VDC 4.7NF 10% X7R(2R1)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4700 pF