Produkte > KNOWLES SYFER > 2225Y6300334KZT
2225Y6300334KZT
2225Y6300334KZT Knowles Syfer
Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.33UF 630V 2225
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
auf Bestellung 291 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225Y6300334KZT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.33UF 630V 2225, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225Y6300334KZT 2225Y6300334KZT Hersteller : Knowles Syfer Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .33UF 630V 10% 2225
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
2225Y6300334KZT 2225Y6300334KZT Hersteller : Knowles Syfer Hiteca%E2%84%A2-Multilayer-Ceramic-Capacitors Description: CAP CER 0.33UF 630V 2225
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF