222MPW400K
222MPW400K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MPW-2944690.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.0022uF 400V 10%
auf Bestellung 5051 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 222MPW400K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 2200PF 10% 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
222MPW400K 222MPW400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MPW.pdf Film Capacitors 0.0022uF 400V 10%
auf Bestellung 5983 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
222MPW400K 222MPW400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPW.pdf Description: CAP FILM 2200PF 10% 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm)
Mindestbestellmenge: 9
222MPW400K 222MPW400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.0022uF 400V 10%
222MPW400K 222MPW400K Hersteller : Cornell Dubilier mpw.pdf Cap Film 0.0022uF 400V PP 10%( 5.5 X 11.5mm) Axial 80.381 Ohm 105°C Bulk