Produkte > CORNELL DUBILIER > 223MKP275KB
223MKP275KB
223MKP275KB Cornell Dubilier
mkp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 0.022uF 310VAC PP 10%( 18 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 987
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MKP275KB Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 310VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.157" W (18.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MKP275KB 223MKP275KB Hersteller : Cornell Dubilier mkp.pdf Cap Film Suppression X2 0.022uF 310VAC PP 10%( 18 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 292
223MKP275KB 223MKP275KB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 310VAC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.157" W (18.00mm x 4.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
223MKP275KB 223MKP275KB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MKP.pdf Safety Capacitors 0.022uF 300V 10% FILM/IC
Produkt ist nicht verfügbar
223MKP275KB 223MKP275KB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.022uF 300V 10% FILM/IC