Produkte > CORNELL DUBILIER > 223MMR400K
223MMR400K
223MMR400K Cornell Dubilier
mmr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (10.5 X 5 X 8.5mm) Radial 7.5mm 80.381 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 4435 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 770
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MMR400K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MMR400K 223MMR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 20%
auf Bestellung 2852 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
223MMR400K 223MMR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMR.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Mindestbestellmenge: 22
223MMR400K 223MMR400K Hersteller : Cornell Dubilier mmr.pdf Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (10.5 X 5 X 8.5mm) Radial 7.5mm 80.381 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 212 Stücke:
auf Bestellung 212 Stücke: